Pierwsza ilustracja do Poza Czasem 2ed

W ramach 3 urodzin projektu PC2ed, pierwszy prezent dla Was. I to w dodatku nie do końca od nas, tylko od Przemka “Dungala” Ławniczaka, który skończył właśnie ilustracje przedstawiającą Morranów. I co wy na to? :-)

Morranowie

Wpis opublikowano: on Thursday, September 24th, 2009 at 1:03 pm and is filed under Inne, Poza Czasem 2ed. Możesz śledzić odpowiedzi na ten post korzystając z RSS 2.0. Możesz zostawić odpowiedź, albo trackback z twojej strony.

9 Comments to “Pierwsza ilustracja do Poza Czasem 2ed”

 1. Thilnen Says:

  Bardzo fajny rysunek! Najbardziej podoba mi się w nim to, że opowiada jakąś historię. Widzę tu morrańskiego wojownika, który wyrusza na wojnę. Przed odjazdem patrzy jeszcze raz na swoje góry, czerpie z nich mądrość i natchnienie do walki. Jego kobieta – może żona, może siostra? – nakłada mu hełm i w tej sposób daje swoje błogosławieństwo. A może to sama Bogini?

 2. Jarl Says:

  Wow, świetna!

 3. Jagmin Says:

  Ilustracja dobrze wróży drugiej edycji. Zaproponowałem Wam kartę ale widzę, że macie problem z tym co bardzo lubię czyli mechaniką? Proszę o kontakt na mojego maila lub poprzez moją stronę. Mam parę propozycji a żadnego kontaktu do Was nie mogę znaleźć. Ślepy jestem.

 4. Ellentir Says:

  Erm… Dziwne, bo wydawało mi się, że do Ciebie maila w zeszły piątek wysłałem. W każdym razie jak najbardziej jesteśmy zainteresowani współpracą kartową i pewnie nawet już na tyle mechaniki dużo istnieje, że da się jakąś kartę zrobić.
  Skoro mój mail do Ciebie nie doszedł, do proponuję, żebyś napisał do mnie na ellentir@interia.pl , to chętnie o szczegółach pogadam :-)

 5. Dorotka Says:

  Super że są już pierwsze ilustracje do drugiej edycji :) fenomenalnie namalowane góry i bardzo fajne kolory!

 6. gość niedzielny Says:

  Obrazek fajny, podoba mi się zalesiona kotlina/ przełęcz jak i same góry. Jednak nie bardzo przypadły mi do gustu rysunki postaci.
  Bardzo podoba mi się mina:) Jest zabójcza. Prawdziwy Thrud Barbarzyńca, który właśnie został mianowany bogiem wojny.
  Przydałoby się jednak postudiować trochę anatomię, bo przy pół nagich postaciach szczegóły anatomiczne mogą zepsuć cały obrazek, a co za tym idzie końcowy efekt.

 7. Seji Says:

  No ladnie. :) Czlowiek wyjedzie na tydzien i tyle go omija.

  Fajna grafa. nie do konca wpasowuje sie w to, co lubie, ale jakos tak przyjemnie czuc ja oldskulem, pastelami i takim cieplym, porzadnym fantasy. Fanem grafik pewnie nie zostane, ale jak napisano wyzej, to dobra wrozba dla 2. edycji. :)

 8. http://bagno.wieza.org Says:

  Pierwsza ilustracja do Poza Czasem 2ed | blog.PozaCzasem.pl…

  Pierwsza grafa do drugiej edycji Poza Czasem. Jak napisalem w komentarzu na blogu twórców gry, w mój gust nie trafia za bardzo, ale cos w niej jest….

 9. Dungal Says:

  Witam Was!

  Dzięki za konstruktywne komentarze! Każdy autor właśnie takich potrzebuje. Wiem teraz, że muszę koniecznie przyłożyć się do anatomii – proporcji, struktury człowieka. Bardzo też się cieszę, że ilustracja “opowiada” – podczas tworzenia rzeczywiście staram przenieść się duszą do tego świata, pomaga w tym nastrojowa muzyka, fotografie, opisy.
  Następną ilustrację zrobię “lesistą”, oczywiście do jednego z klanów.

  Pozdrawiam

Leave a Reply


− 5 = 0