I po Falkonie…

… przynajmniej dla nas, bo impreza potrwa jeszcze do jutra. My jednak wróciliśmy już do Warszawy. W sumie poprowadziliśmy trzy prelekcje, przy czym ta trzecia (sobotnia) z racji niskiej frekwencji zmieniła się raczej w swobodną rozmowę. Cóż, trudno przebić markę “Repków” :-)

Najważniejsza dla nas była oczywiście próba stworzenia postaci. Trwało to pełne dwie godziny i pod koniec niektórzy mieli już niemal gotowych bohaterów do PC2ed! Dziękujemy serdecznie wszystkim tym, którzy zechcieli poświęcić nam swój czas i energię. Mamy nadzieję, że nowe zasady, które zaprezentowaliśmy na prelekcji, przypadły Wam do gustu. Jeżeli macie jakiekolwiek uwagi odnośnie procesu tworzenia herosa, możecie śmiało pisać o tym w komentarzach pod tym wpisem. :-)

Wpis opublikowano: on Saturday, November 14th, 2009 at 10:34 pm and is filed under Inne. Możesz śledzić odpowiedzi na ten post korzystając z RSS 2.0. Możesz zostawić odpowiedź, albo trackback z twojej strony.

4 Comments to “I po Falkonie…”

 1. Pavlo Says:

  A pochwalicie się tym, co pokazaliście na Falkonie, dla tych nielicznych, cop na konwencie nie byli? *maślane oczka*

 2. Ellentir Says:

  Właściwe to czemu nie :-) Tylko napiszę o tym w osobnym wpisie. I obawiam się, że nie dziś, tylko w ciągu dnia, góra dwóch.

 3. Seji Says:

  Nie dotarlem na kronika vs kampania – czekalismy na zarcie. :/

  Fajnie bylo Was znow zobaczyc. :) I dzieki za warsztaty tworzenia postaci – nasz morderczy wojak wymiatal. :>

 4. Ellentir Says:

  I nawzajem, Seji. Fajnie było znów Cię spotkać. Niech żyją ragharskie munchkiny!

Leave a Reply


+ 9 = 17