Nowa ilustracja by Paula Dudzik

Pamiętacie Paulę Dudzik, autorkę dużej części ilustracji do Poza Czasem? Otóż udało nam się znów nawiązać z nią współpracę. Jej twórczość dojrzała przez te kilka lat (mam nadzieję, że podobnie jak samo Poza Czasem) i uważamy, że jej rysunki będą świetnie pasować do drugiej edycji. Zresztą – oceńcie sami.

Wpis opublikowano: on Monday, April 5th, 2010 at 5:33 pm and is filed under Poza Czasem 2ed. Możesz śledzić odpowiedzi na ten post korzystając z RSS 2.0. Możesz zostawić odpowiedź, albo trackback z twojej strony.

5 Comments to “Nowa ilustracja by Paula Dudzik”

 1. Gerod Says:

  Dobrze ze “się dzieje”. Rozumiem ze to jedna z ilustracji które znajdą się w podręczniku?

 2. Mag Says:

  Klimatyczne, chociaż ja wolę nieco inny styl rysowania. Tym niemniej ładnie to wygląda.

  No i najważniejsze coś się dzieje z systemem :D

 3. Jagmin Says:

  !@#$%^&*() co w tłumaczeniu z łaciny (podwórkowej) znaczy, że się autorowi niniejszego wpisu podobało. Nie żałuję, że nie znam pierwszej edycji (wstyd!), bo tym milej będę podziwiał drugą. Mam nadzieję, że o starym karciarzu nie zapomnicie?

 4. Ellentir Says:

  Bardzo się cieszę, że Paula zdecydowała się pomóc przy ilustrowaniu drugiej edycji :-)

  @Jagmin: Oczywiście, że nie zapominamy. Odezwiemy się do Ciebie, jak tylko mechanika będzie wyglądać tak, żeby miało sens robić kartę postaci.

 5. PaskudnyOrk Says:

  Czołem!

  Czy ekipa ‘PC edycja II’ potrzebuje jeszcze rysowników? Powiedzmy, do zilustrowania bestiariusza(brakowało tego edycji pierwszej, czego pewna recenzja nie zaniechała bezlitośnie wytknąć)… Jeśli tak to chętnie pomożemy!

Leave a Reply


4 − 4 =