Powitanie

Witam serdecznie w blogu poświęconym drugiej edycji Poza Czasem. Mam tutaj zamiar podzielić się z Wami licznymi przemyśleniami, dotyczącymi wszystkiego, co w PC można poprawić. Poza tym chciałbym przedstawić niektóre z rozwiązań i pomysłów, które z pewnością znajdą się w nowym wydaniu podręcznika. Życzę miłej lektury.

Wpis opublikowano: on Monday, September 25th, 2006 at 5:49 pm and is filed under Inne. Możesz śledzić odpowiedzi na ten post korzystając z RSS 2.0. Możesz zostawić odpowiedź, albo trackback z twojej strony.

3 Comments to “Powitanie”

 1. Katarzyna Says:

  NARESZCIE!!!!!
  Wspaniale ze Poza Czasem ozyło. Kiedy moge sie doczekac wydania 2 edycji? Choc i tak pierwsza byla wspaniała. Czekam na informacje kiedy moge kupic podrecznik i znow zakochac sie w tym wspanialym swiecie….
  Dziekuje wam za stworzenie systemu marzen…

 2. Ellentir Says:

  Data wydania drugiej edycji nie jest jeszcze niestety znana. Jedyne, co mogę powiedzieć na pewno, to że PC2ed “będzie” – tzn. że na pewno zostanie wydane. Być może uda nam się powiedzieć na ten temat nieco więcej na tegorocznym Falkonie.

 3. Ellentir Says:

  Aha – jeszcze jedno. To strasznie milo przeczytać słowa, takie jak te, które napisałaś powyżej. Prawda jest jednak taka, że nie do końca czujemy się ich “godni”. RPG to takie wspaniale zjawisko, które polega między innymi na tym, że każdy coś w nim tworzy: postacie, przygody, wizje – to wszystko powstaje w naszych głowach, a podręcznik stanowi tylko pewną podstawę, ramy, które mają ułatwić naszej wyobraźni robotę.
  Każdy inaczej widzi Tir Na Danu, każdy inaczej “czuje” Poza Czasem. System marzeń tworzysz sobie poniekąd sama. I obyś miała przy tym jak największą frajdę :-)

Leave a Reply


2 − = 1