Nowa mapka

Żeby nie było, że nic nie robimy – oto nowa mapka, która powstała wczoraj. Przedstawia ten fragment krainy, który zostanie dokladniej opisany w podręczniku. Tym razem postanowiliśmy nie próbować opisać geografii całego świata (co musiałoby wyjść “po łebkach”) a raczej napisać o nim tylko kilka słów i skupić się na pewnym jego fragmencie. Oczywiście, poniższa mapka nie znajdzie się w podręczniku – to tylko projekt, który pozwoli nam pracować nad opisem okolic.

Kliknięcie na nową mapkę przeniesie Was do obrazka pełnej wielkości :-)

Wpis opublikowano: on Monday, March 23rd, 2009 at 11:42 am and is filed under Poza Czasem 2ed. Możesz śledzić odpowiedzi na ten post korzystając z RSS 2.0. Możesz zostawić odpowiedź, albo trackback z twojej strony.

3 Comments to “Nowa mapka”

  1. Seji Says:

    No, bo juz sie balem, ze po zapowiedziach prace padly. :)

  2. Ellentir Says:

    Absolutnie nie. Po prostu musimy z Kaśką sporo czasu poświęcać na zarabianie na chleb. Głupia sprawa, ale jednak czasem coś trzeba zjeść, nie? :-P Poza Czasem jak najbardziej nadal powstaje, prace – owszem – zwolniły, ale na pewno nie stanęły, a w ostatnich dniach na powrót nabrały tempa. Postaram się informować Was na bieżąco o zmianach i nowościach. :-)

  3. JY Says:

    Piękna mapa :D . Czekam na więcej i mam nadzieję, że wasz zapał nie zgaśnie. No i oczywiście ciągle zgłaszam chęć pomocy:D.

Leave a Reply


7 − 5 =